Tatjana Milovidova

Tatjana Milovidova

Algklasside õpetaja
tatjana.milovidova@kjsp.ee


Tatjana Gorodetskaja

Tatjana Gorodetskaja

Inglise keele õpetaja
tatjana.gorodetskaja@kjsp.ee 


Dmitri Ivanov

Dmitri Ivanov

Tööõpetuse õpetaja
dmitri.ivanov@kjsp.ee


Tatjana Koskova

Tatjana Koskova

Eesti keele õpetaja
tatjana.koskova@kjsp.ee


Iläna Matvejeva

Iläna Matvejeva

Veene keele õpetaja
iljana.matvejeva@kjsp.ee 


Oleg Pušin

Oleg Pušin

Kehalise kasvatuse õpetaja
oleg.pusin@kjsp.ee 
 

Kristina Skutšas

Kristina Skutšas

Eesti keele õpetaja
kristina.skutsas@kjsp.ee


Tatjana Tambovtseva

Tatjana Tambovtseva

Matemaatikaõpetaja
tatjana.tambovtseva@kjsp.ee


Heli Vilumets

Heli Vilumets

Sotsiaalainete õpetaja
heli.vilumets@kjsp.ee


Irina Võssotskaja

Irina Võssotskaja

Saksa keele õpetaja
irina.vossotskaja@kjsp.ee


Jelena Drumova

Jelena Drumova

Muusikaõpetaja
jelena.drumova@kjsp.ee


Margarita Gorskaja

Margarita Gorskaja

Algklasside õpetaja
margarita.gorskaja@kjsp.ee 


Valeri Ivanov

Valeri Ivanov

Kehaline kasvatuse õpetaja
valeri.ivanov@kjsp.ee


Külli Krall

Külli Krall

Keelekümbluse õpetaja
kulli.krall@kjsp.ee


Ljudmilla Menšikova

Ljudmilla Menšikova

Algklasside õpetaja
ljudmilla.mensikova@kjsp.ee


Juhan Reisi

Juhan Reisi

Kehalise kasvatuse õpetaja
juhan.reisi@kjsp.ee


Julia Smirnova

Julia Smirnova

Loodusainete õpetaja
julia.smirnova@kjsp.ee


Jelena Tsupa

Jelena Tsupa

Klassiõpetaja
jelena.tsjupa@kjsp.ee


Krislin Virkus

Krislin Virkus

Käsitöö ja kodunduse õpetaja
krislin.virkus@kjsp.ee


Arno Värv

Arno Värv

Ajaloo õpetaja
arno.varv@kjsp.ee


Natalja Esholts

Natalja Esholts

Eesti keele õpetaja
natalja.esholts@kjsp.ee


Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
t.grigorjeva@kjsp.ee


Ilona Kekla

Ilona Kekla

Inglise keele õpetaja
ilona.kekla@kjsp.ee


Julia Krjatalova

Julia Krjatalova

Inglise keele õpetaja
julia.krjatalova@kjsp.ee


Marina Mänd

Marina Mänd

Inglise keele õpetaja
marina.mand@kjsp.ee


Aire Rässa

Aire Rässa

Keelekümbluse õpetaja
aire.rassa@kjsp.ee


Dmitri Smolentsev

Dmitri Smolentsev

Jelena Tšepelova

Jelena Tšepelova

Matemaatikaõpetaja
jelena.tsepelova@kjsp.ee


 Anna-Liisa Voiman

Anna-Liisa Voiman

Eesti keele õpetaja
anna-liisa.voiman@kjsp.ee


Olga Mamai

Olga Mamai

Olga Gorbunow

Olga Gorbunow

Kunstiõpetaja
olga.gorbunow@kjsp.ee


Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
tatjana.grigorjeva@kjsp.ee


Nadezda Kiisvek

Nadezda Kiisvek

Kehaline kasvatuse õpetaja
nadezda.kiisvek@kjsp.ee 


Tatjana Kurenko

Tatjana Kurenko

Vene keele õpetaja
tatjana.kurenko@kjsp.ee


Svetlana Onga

Svetlana Onga

Algklasside õpetaja
svetlana.onga@kjsp.ee


Margarita Siilak

Margarita Siilak

Eesti keele õpetaja
margarita.siilak@kjsp.ee


Olga Vargin

Olga Vargin

Muusikaõpetaja
olga.vargin@kjsp.ee


Jaanus Uustalu

Jaanus Uustalu

Geograafia õpetaja
jaanus.uustalu@kjsp.ee


Natalia Volkova

Natalia Volkova

Füüsikaõpetaja
natalia.volkova@kjsp.ee


Olga Käärmann

Olga Käärmann

Keelekümbluse õpetaja
olga.kaarmann@kjsp.ee