Õpetajad

Jelena Aleksandrova

Jelena Aleksandrova

Vene keele õpetaja
Kabinet 113
jelena.aleksandrova@kjsp.ee


Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
Kabinet 206
t.grigorjeva@kjsp.ee


Margarita Jaaniste

Margarita Jaaniste

Eesti keele õpetaja
Kabinet 209
margarita.jaaniste@kjsp.ee


Külli Krall

Külli Krall

Keelekümbluse õpetaja
Kabinet 127
kulli.krall@kjsp.ee


Ljudmila Menšikova

Ljudmila Menšikova

Algklasside õpetaja
Kabinet 118
ljudmila.mensikova@kjsp.ee


Jelena Pligunova

Jelena Pligunova

Vene keele õpetaja
Kabinet 210
jelena.pligunova@kjsp.ee


Svetlana Rõzenko

Svetlana Rõzenko

Algklasside õpetaja
Kabinet 119
svetlana.rozenko@kjsp.ee


Aili Suokas

Aili Suokas

Muusikaõpetaja
Kabinet 105
aili.suokas@kjsp.ee


Julia Veikman

Julia Veikman

Algklasside õpetaja
Kabinet 205
julia.veikman@kjsp.ee


Vitali Derdessov

Vitali Derdessov

Tööõpetuse õpetaja
Kabinet 133
vitali.derdessov@kjsp.ee


Oleg Tulski

Oleg Tulski

Eesti keele õpetaja
Kabinet 112
oleg.tulski@kjsp.ee


Tatjana Arak

Tatjana Arak

Õpetaja
Kabinet 203
tatjana.arak@kjsp.ee


Artjom Golubev

Artjom Golubev

Kehaline kasvatuse õpetaja
Kabinet 102
artjom.golubev@kjsp.ee


Galina Gorelova

Galina Gorelova

Kunstiõpetaja
Kabinet 303
galina.gorelova@kjsp.ee


Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
Kabinet 126
tatjana.grigorjeva@kjsp.ee


Viktoria Karin

Viktoria Karin

Tööõpetuse õpetaja
Kabinet 132
viktoria.karin@kjsp.ee


Julia Krjatalova

Julia Krjatalova

Inglise keele õpetaja
Kabinet 301
julia.krjatalova@kjsp.ee


Olga Mamai

Olga Mamai

Matemaatikaõpetaja
Kabinet 302
olga.mamai@kjsp.ee


Svetlana Onga

Svetlana Onga

Algklasside õpetaja
Kabinet 122
svetlana.onga@kjsp.ee


Tamara Põlevina

Tamara Põlevina

Ajalooõpetaja
Kabinet 306
tamara.polevina@kjsp.ee


Dmitri Smolentsev

Dmitri Smolentsev

Ajalooõpetaja
Kabinet 306
dmitri.smolentsev@kjsp.ee


Jelena Tšepelova

Jelena Tšepelova

Matemaatikaõpetaja
Kabinet 213
jelena.tsepelova@kjsp.ee


Sergei Borodinov

Sergei Borodinov

Tööõpetuse õpetaja
Kabinet 133
sergei.borodinov@kjsp.ee


Tatjana Gorodetskaja

Tatjana Gorodetskaja

Inglise keele õpetaja
Kabinet 301
tatjana.gorodetskaja@kjsp.ee 


Valeri Ivanov

Valeri Ivanov

Kehaline kasvatuse õpetaja
Kabinet 101
valeri.ivanov@kjsp.ee


Ilona Kekla

Ilona Kekla

Inglise keele õpetaja
Kabinet 311
ilona.kekla@kjsp.ee


Tatjana Kurenko

Tatjana Kurenko

Vene keele õpetaja
Kabinet 307
tatjana.kurenko@kjsp.ee


Marina Mänd

Marina Mänd

Inglise keele õpetaja
Kabinet 216
marina.mand@kjsp.ee


Ljudmilla Ossipova

Ljudmilla Ossipova

Matemaatikaõpetaja
Kabinet 212
ljudmilla.ossipova@kjsp.ee


Erika Polver

Erika Polver

Eesti keele õpetaja
Kabinet 216
erika.polver@kjsp.ee


Jelena Tsupa

Jelena Tsupa

Vene keele õpetaja
Kabinet 303
jelena.tsupa@kjsp.ee


Irina Võssotskaja

Irina Võssotskaja

Saksa keele õpetaja
Kabinet 216
irina.vossotskaja@kjsp.ee


Natalia Volkova

Natalia Volkova

Füüsikaõpetaja
Kabinet 302
natalia.volkova@kjsp.ee


Tatjana Belorusskaja

Tatjana Belorusskaja

Algklasside õpetaja
Kabinet 120
tatjana.belorusskaja@kjsp.ee


Margarita Gorskaja

Margarita Gorskaja

Algklasside õpetaja
Kabinet 121
margarita.gorskaja@kjsp.ee 


Roza Ivanova

Roza Ivanova

Geograafia õpetaja
Kabinet 305
roza.ivanova@kjsp.ee
 

Nadezda Kiisvek

Nadezda Kiisvek

Kehaline kasvatuse õpetaja
Kabinet 101
nadezda.kiisvek@kjsp.ee 


Reet Lümat

Reet Lümat

Eesti keele õpetaja
Kabinet 208
reet.lumat@kjsp.ee 
 

Iläna Matvejeva

Iläna Matvejeva

Veene keele õpetaja
Kabinet 211
iljana.matvejeva@kjsp.ee 


Marita Pilli

Marita Pilli

Keelekümbluse õpetaja
Kabinet 124
marita.pilli@kjsp.ee


Aire Rässa

Aire Rässa

Keelekümbluse õpetaja
Kabinet 125
aire.rassa@kjsp.ee


Margarita Siilak

Margarita Siilak

Eesti keele õpetaja
Kabinet 206
margarita.siilak@kjsp.ee


Tatjana Tšistokletova

Tatjana Tšistokletova

Keemiaõpetaja
Kabinet 304
tatjana.tsistokletova@kjsp.ee


Svetlana Toots

Svetlana Toots

Ajalooõpetaja
Kabinet 306
svetlana.toots@kjsp.ee


Vanematele

Kontakt andmed

Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Pärna 49
30326, Kohtla-Järve
Tel. 335 5331
info@kjsp.ee