Õpetajad

Jelena Aleksandrova

Jelena Aleksandrova

Vene keele õpetaja
Kabinet 113
jelena.aleksandrova@kjsp.ee


NataljaEsholts

Natalja
Esholts

Eesti keele õpetaja
Kabinet
natalja.esholts@kjsp.ee


Tatjana Gorodetskaja

Tatjana Gorodetskaja

Inglise keele õpetaja
Kabinet 301
tatjana.gorodetskaja@kjsp.ee 


DmitriIvanov

Dmitri
Ivanov

Tööõpetuse õpetaja
Kabinet
dmitri.ivanov@kjsp.ee


ViktoriaKarin

Viktoria
Karin

Tööõpetuse õpetaja
Kabinet 132
viktoria.karin@kjsp.ee


Julia Krjatalova

Julia Krjatalova

Inglise keele õpetaja
Kabinet 301
julia.krjatalova@kjsp.ee


Olga Mamai

Olga Mamai

Matemaatikaõpetaja
Kabinet 302
olga.mamai@kjsp.ee


Marina Mänd

Marina Mänd

Inglise keele õpetaja
Kabinet 216
marina.mand@kjsp.ee


Jelena Pligunova

Jelena Pligunova

Vene keele õpetaja
Kabinet 210
jelena.pligunova@kjsp.ee


AireRässa

Aire
Rässa

Keelekümbluse õpetaja
Kabinet 125
aire.rassa@kjsp.ee


AiliSuokas

Aili
Suokas

Muusikaõpetaja
Kabinet 105
aili.suokas@kjsp.ee


Tatjana Tšistokletova

Tatjana Tšistokletova

Keemiaõpetaja
Kabinet 304
tatjana.tsistokletova@kjsp.ee


Irina Võssotskaja

Irina Võssotskaja

Saksa keele õpetaja
Kabinet 216
irina.vossotskaja@kjsp.ee


Tatjana Belorusskaja

Tatjana Belorusskaja

Algklasside õpetaja
Kabinet 120
tatjana.belorusskaja@kjsp.ee


Artjom Golubev

Artjom Golubev

Kehalise kasvatuse õpetaja
Kabinet 102
artjom.golubev@kjsp.ee


Margarita Gorskaja

Margarita Gorskaja

Algklasside õpetaja
Kabinet 121
margarita.gorskaja@kjsp.ee 


Valeri Ivanov

Valeri Ivanov

Kehaline kasvatuse õpetaja
Kabinet 101
valeri.ivanov@kjsp.ee


IlonaKekla

Ilona
Kekla

Inglise keele õpetaja
Kabinet 311
ilona.kekla@kjsp.ee


Tatjana Kurenko

Tatjana Kurenko

Vene keele õpetaja
Kabinet 307
tatjana.kurenko@kjsp.ee


Niina Matotškina

Niina Matotškina

Tugiõpetaja
Kabinet
niina.matotskina@kjsp.ee


Svetlana Onga

Svetlana Onga

Algklasside õpetaja
Kabinet 122
svetlana.onga@kjsp.ee


Erika Polver

Erika Polver

Eesti keele õpetaja
Kabinet 216
erika.polver@kjsp.ee


MargaritaSiilak

Margarita
Siilak

Eesti keele õpetaja
Kabinet 206
margarita.siilak@kjsp.ee


Tatjana Tambovtseva

Tatjana Tambovtseva

Matemaatikaõpetaja
Kabinet 206
tatjana.tambotseva@kjsp.ee


Jelena Tsupa

Jelena Tsupa

Vene keele õpetaja
Kabinet 303
jelena.tsupa@kjsp.ee


Olga Bograja

Olga
Bograja

Õpetaja
Kabinet
olga.bograja@kjsp.ee


OlgaGorbunow

Olga
Gorbunow

Kunstiõpetaja
Kabinet
olga.gorbunow@kjsp.ee


Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
Kabinet 126
tatjana.grigorjeva@kjsp.ee


RozaIvanova

Roza
Ivanova

Geograafia õpetaja
Kabinet 305
roza.ivanova@kjsp.ee
 

Nadezda Kiisvek

Nadezda Kiisvek

Kehaline kasvatuse õpetaja
Kabinet 101
nadezda.kiisvek@kjsp.ee 


Elza Larssen

Elza Larssen

Sotsiaalainete õpetaja
Kabinet 
elza.larssen@kjsp.ee


Iläna Matvejeva

Iläna Matvejeva

Veene keele õpetaja
Kabinet 211
iljana.matvejeva@kjsp.ee 


Ljudmilla Ossipova

Ljudmilla Ossipova

Matemaatikaõpetaja
Kabinet 212
ljudmilla.ossipova@kjsp.ee


Maria Rikkijeva

Maria Rikkijeva

Eripedagoog
Kabinet
maria.rikkijeva@kjsp.ee


Julia Smirnova

Julia Smirnova

Loodusainete õpetaja
Kabinet
julia.smirnova@kjsp.ee


SvetlanaToots

Svetlana
Toots

Ajalooõpetaja
Kabinet 306
svetlana.toots@kjsp.ee


Andrus Viirmaa

Andrus Viirmaa

Geograafia õpetaja
Kabinet
andrus.viirmaa@kjsp.ee


JelenaDrumova

Jelena
Drumova

Muusikaõpetaja
Kabinet
jelena.drumova@kjsp.ee


GalinaGorelova

Galina
Gorelova

Kunstiõpetaja
Kabinet 303
galina.gorelova@kjsp.ee


Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
Kabinet 
t.grigorjeva@kjsp.ee


Margarita Jaaniste

Margarita Jaaniste

Eesti keele õpetaja
Kabinet 209
margarita.jaaniste@kjsp.ee


KülliKrall

Külli
Krall

Keelekümbluse õpetaja
Kabinet 127
kulli.krall@kjsp.ee


Reet Lümat

Reet Lümat

Eesti keele õpetaja
Kabinet 208
reet.lumat@kjsp.ee 
 

Ljudmila Menšikova

Ljudmila Menšikova

Algklasside õpetaja
Kabinet 118
ljudmila.mensikova@kjsp.ee


Marita Pilli

Marita Pilli

Keelekümbluse õpetaja
Kabinet 124
marita.pilli@kjsp.ee


Svetlana Rõzenko

Svetlana Rõzenko

Algklasside õpetaja
Kabinet 119
svetlana.rozenko@kjsp.ee


Dmitri Smolentsev

Dmitri Smolentsev

Ajalooõpetaja
Kabinet 306
dmitri.smolentsev@kjsp.ee


Jelena Tšepelova

Jelena Tšepelova

Matemaatikaõpetaja
Kabinet 213
jelena.tsepelova@kjsp.ee


Natalia Volkova

Natalia Volkova

Füüsikaõpetaja
Kabinet 302
natalia.volkova@kjsp.ee


Vanematele

Kontakt andmed

Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Pärna 49
30326, Kohtla-Järve
Tel. 335 5331
info@kjsp.ee