Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Reg.nr.: 75006167
Pärna 49
30326, Kohtla-Järve
Ida-Virumaa

A/A: EE711010220011630019

Direktor:
Svetlana Vladimirova
Tel. 524 1282
svetlana.vladimirova@kjsp.ee

Sekretär:
Marina Ivanova
Tel. 335 5331
Tel. 5770 4480
info@kjsp.ee

Infojuht:
Sergei Krjatalov
Tel. 5450 2077
sergei.krjatalov@kjsp.ee

Raamatupidaja:
Žanna Špeht
Tel. 5361 8361
zanna.speht@kjsp.ee

Direktori asetäitja majandusalal:
Olga Pessi
Tel. 5324 2608
olga.pessi@kjsp.ee 

Huvijuht:
Margarita Landarskaja
Tel. 5918 9536
margarita.landarskaja@kjsp.ee

Riiklik järelevalve:
Haridus- ja Teadusministeerim
Välishindamisosakond
Anastassia Vrabi
Ida- Virumaa ekspert
Aadress: Munga 18, 50088 Tartu
Telefon: 735 0230; 56 876 469
E-post: anastassia.vrabi@hm.ee 

Ametlik järelevalve:
Kohtla-Järve Linnavalitsus
Aadress: Keskallee 19, 30395 Kohtla-Järve
E-post: linnavalitsus@kjlv.ee 
KOHTLA-JÄRVE LINNAVALITSUSE ABILINNAPEA
Niina Aleksejeva
kabinet 104
Telefon: 337 8505
E-post: niina.aleksejeva@kjlv.ee 

Tagasiside

Vanematele

Kontakt andmed

Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Pärna 49
30326, Kohtla-Järve
Tel. 335 5331
info@kjsp.ee